Plzeň
ondrejvanek@vanekcoaching.com
+420 774 711 612
Vaněk coaching logo

Online coaching

 • Rozhodli jste se začít se změnou vaší postavy, ale nevíte jak začít?
 • Snažíte se zhubnou/nabrat, ale nedaří se vám to?
 • Chcete zlepšit svou postavu i z pohodlí vašeho domova?

Asi sami tušíte, že sestavit si vlastní tréninkový a jídelní plán může být náročné. A o to více tyto plány dodržovat. Já vám s těmito problémy pomohu. Sestavím vám tréninkový i jídelní plán. Udržím vás motivované tyto plány dodržovat. Nezáleží na tom, kde bydlíte. Pracuji s lidmi po celém světě.

Kdo jsem?

Budete se mnou spokojeni. Proč?

Společně s mým kolegou Richardem Pavlíčkem se snažíme veškeré své nastudované informace převést do praxe a dosáhnout tak nejefektivněji co nejlepších výsledků. Předáme vám své zkušenosti a ušetříme vás několika let zbytečného cvičení. Naše služby se den co den zlepšují, tak jako vy pod našim vedením.

Kdo jsem?

Jmenuji se Ondra a jsem fitness trenér. Zaměřuji se na hubnutí, hypertrofii a problémy, které se s těmito oblastmi pojí. V současné době působím také jako "S&C" kouč pro BK Lokomotiva Plzeň. Pomáhám klientům jakékoliv fitness úrovně dostat se do formy i z pohodlí jejich domova.
Moji klienti

Jak funguje spolupráce?

Kontakt

Zvol si program a napiš mi zprávu. Následně se domluvíme na společné konzultaci.

Konzultace

Zde se dozvíš vše potřebné pro zahájení spolupráce. Poskytnu ti podrobné pokyny a specifikace podmínek.

Plán

Následuje tvorba plánu, který bude uzpůsobený tvým možnostem.

Komunikace

Budeme udržovat pravidelný kontakt po celou dobu spolupráce. Budeš v centru pozornosti, abychom společně dosáhli požadovaných výsledků.

Kontroly

Každý týden menší kontroly (check-ins). Každé 2 týdny větší kontroly skrze video nebo osobně.

Reference

 • David G.

  S Ondrou jsem začal cvičit v Září tohoto roku. Osobního trenéra jsem do té doby nepoužíval. S Ondrou se mi cvičí velmi dobře. Líbí se mi, že každá hodina je vždy něčím jiná. Všechno mi názorně předvede a vysvětlí. Ondra je za mě talentovaný a velmi energický trenér, který se zaměřuje na moderní trendy cvičení. Ondra mi umí vysvětlit rozložení a práci svalů, chemické procesy v těle, poradit správný způsob cvičení podle zamýšleného výsledku i poradit se stravou. Věřím, že cvičení s Ondrou mi pomůže „nastartovat“ mé tělo a naučit se správně provádět cviky na strojích, s činkami a dalšími pomůckami. Ačkoli jsem i předtím cvičil, cvičení s Ondrou jako osobním trenérem je mnohem účinnější a zároveň příjemné.

 • Sofiia P.

  Ondra je ke svým klientům velmi vstřícný, podporující a vždy pomůže. Jak
  už jsem Ondrovi říkala, je to nejlepší trenér, kterého znám.

 • Tomáš B.

  Fitness životní styl se v dnešní době těší rekordní popularitě, ovšem pokud u toho člověk chce zůstat déle a zaznamenat vlastní postup, neměl by zapomínat na trenéra. Na trenéra, u kterého najde nejen opravdu hluboké znalosti, jak po stránce samotných technik trénování, tak po stránce životosprávy, ale také nesmírně nakažlivý zápal pro věc promítající se v každé interakci s ním a motivující mě, jakožto jeho zákazníka, kupředu. S radostí mohu říct, že Ondřej Vaněk odpovídá přesně výše zmíněnému popisu a dále jej rozšiřuje jeho profesionalitou spojenou s lidskostí a racionalitou. Mohu vám jen doporučit nepodstupovat takovou změnu životního stylu pouze na vlastní pěst, ba naopak ji podstupovat v doprovodu právě někoho, jako je Ondra.

 • Radka F.

  Cvičím a posiluji už několik let a vždycky jsem byla spíše samostatná jednotka a cvičila sama. Až jsem po operaci nohy oslovila Ondru s prosbou o pomoc po rekonvalescenci. Nevěděla jsem , jak začít cvičit a rychle se vrátit do formy a zároveň si neublížit. A už po pár lekcích jsem zjistila, že né vždy jsem sama cvičila správně a hlavně efektivně. Motivující pro mě je, že jsem poměrně rychle viděla výsledky, cítila se dobře a operovaná noha mě po cvičení nikdy nebolela. Ondru může jako trenéra maximálně doporučit.

 • Oliver Š.

  S Ondřejem se známe již od malička, byl to právě on, který mě přivedl ke cvičení a ke změně, kterou u mě nikdy nikdo nečekal. Byl a je to vynikající trenér. Ikdyž nám bylo náct, tak jsme v něm všichni viděli, že pro trénování ostatních lidí má vlohy. Teď jsem se zas obul do cvičení a Ondřej byl moje první volba trenéra. Neskutečně kvalitní služby a péče o zákazníky jsou u něj samozřejmostí, taktéž si leccos vyzkoušel a prošel, proto je tak kvalitní trenér, ví co funguje a co ne. Velké plus, které příjemně překvapilo i mě, tak je jeho preciznost při tvorbě jídelníčků na míru a aktivit kolem toho, aby vše navzájem dokonale fungovalo.

 • Lucie M.

  Ondra, trener na pravem miste. Osobni pristup, vysoka profesionalita, skvela znalost fyziologie pohyboveho aparatu. Za me ta nejlepsi volba. Doporučuju!

 • Matěj K.

  Ondra pro mě není jen trenér, je to hlavně frajer. Tréninky mě hrozně baví , vždycky se těším na další. Nejenom kvůli tomu tréninku, ale i kvůli trenérovi Ondrovi. Moje zkušenost s jinými trenéry byla, že jen chtěli mé peníze a trénink je nezajímal. Ondra se o svoje klienty stará, což jsem snad nikde jinde nezažil.

 • Kamil B.

  S Ondrou spolupracujeme s kamarádem od června 2022. Dosud jsem nad míru spokojen. Ondra se dokáže přizpůsobit svým klientům stran zdravotních komplikací a pohybových omezení. Cviky vždy názorně předvede a opravuje jejich následné provedení. Dále je možné se s ním domluvit na sestavení jídelníčku a tréninkových plánů. Za těch několik měsíců jsem dokázal zhubnout na váze a zvýšit svalovou sílu. Ondra jako trenér je velmi flexibilní, zodpovědný a přátelský.

Chci změnit svou postavu

Připojte se k mým 40+ spokojeným klientům

Premium

 • Personalizovaný jídelníček
 • Tréninkový plán na míru
 • Check-in 1x14 dní
 • Videorozbor techniky cviků
 • Denní kontroly + úpravy

? KČ / měsíčně 

mám zájem!

1 or 1

 • Personalizovaný jídelníček
 • nebo
 • Personalizovaný tréninkový plán

? KČ / měsíčně

mám zájem!